Jízda v Ariel Atom 3.5

Výbuch Ariel Atomové bomby ti vyrazí dech. Vychutnej si parádní jízdu v Ariel Atom 3.5, který v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho malé váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápni plyn a zažij na vlastní kůži extrémní zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Že nevěříš? Pojď se o tom přesvědčit sám a pochopíš, proč je toto auto tak výjimečným.

Tento čtyřkolový krasavec byl zkonstruován s jediným cílem - maximalizovat zážitek z rychlé jízdy. Nenajdeš na něm nic zbytečného, proto nehledej střechu, dveře, čelní sklo, dokonce ani žádnou elektroniku. Jen vzít do rukou volant, zařadit jednotku a být pánem na trati.

Jak bychom nazvali Ariel Atom jedním slovem? Zábavný. Rychlý. Adrenalinový. Brutální. Ariel Atom není jen auto. Je to stroj, který se ve tvých rukou změní na raketu. To vše pochopíš už během pár kol, po kterých nebudeš chtít z něj nikdy vystoupit.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Nemáš řidičský průkaz, máš vůči superrychlému autu respekt nebo si jen chceš vyzkoušet, co za volantem dokáže profík? Nasedni do našeho atomového auta na místo spolujezdce a nech se svést. Ten pocit, který pocítíš, je slovy nepopsatelný - musíš ho zažít. Adrenalinem paralyzované tělo, sucho v ústech a husí kůže - to je jízda na Ariel Atom.


  od 1 990 Kč
 • Je superrychlý, je superzábavný, je supernávykový. To vše pochopíš už během pár kol, po kterých nebudeš chtít z Ariel Atom nikdy vystoupit.


  od 3 990 Kč
 • Výbuch Ariel Atomové bomby ti vyrazí dech. Zrychlení z 0-100 km/h za 2,7 vteřiny můžeš zkoušet až do okamžiku, kdy se naučíš dokonale ovládat 310 koní pod kapotou, a pochopíš, proč je toto auto tak výjimečným.


  od 5 990 Kč
 •  
 • Koluje Ti v žilách místo krve adrenalin, neumíš se nabažit rychlé jízdy a rád testuješ své limity? Tak jsi na správném místě. Máme pro Tebe připravený den ve společnosti čtyřkolového hezouna Ariel Atom a nádherné krásky formule F4. Jeden den, dva superstroje a ty za jejich volantem. Je to sen každého automobilového nadšence, tak neváhej!


  od 7 590 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.