2v1 - jízda ve formuli Renault a Ariel Atom

 

Koluje Ti v žilách místo krve adrenalin, neumíš se nabažit rychlé jízdy a rád testuješ své limity? Tak jsi na správném místě. Máme pro Tebe připravený den ve společnosti čtyřkolového hezouna Ariel Atom a nádherné krásky formule Renault 2.0. Jeden den, dva superstroje a ty za jejich volantem. Je to sen každého automobilového nadšence, tak neváhej!

od 7 590 Kč
Kategorie Jízda ve formuli Renault 2.0
Zvolte variantu
5 + 5 kol 7 590 Kč
   
5 + 5 kol s videozáznamem 8 090 Kč
   
 

CO NABÍZÍ 2v1 - jízda ve FORMULi renault a  ariel atom?

 Chceš jsi zajezdit na Ariel Atom 3.5 i formuli Renault 2.0, ale neumíš se rozhodnout který superstroj si vybrat? My Ti výběr usnadníme. Absolvuj dvojnásobný adrenalin a otestuj Ariel i formuli v jeden den!

Ocitneš se za volantem jednoho z nejrychlejších aut na světě - Arielu Atom 3.5. Zažij na vlastní kůži brutální zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Tohle atómové auto ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho miniaturiní váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápni plyn až na podlahu a pocítíš jeho sílu, která Tě zatlačí do sedadla.

Formule Renault 2.0 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží a právě z ní vzešlo množství jezdců F1 jako Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorem a výkonem 205 koní Tě doslova vystřelí z 0 na 100 km/h za bláznivé 3,5 sekundy. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ zaručeně nejlepší a nejšílenejší jízdu ve svém životě!

Jezdí se na letišit Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15km) nebo v Trenčíne, na Slovensku (cca 1,5 hodiny od Brna). Projedeš se na letišti Kámen s délkou okruhu 2 km, nebo na letišti v Trenčíne, kde absolvuješ stejně 2 km dlouhý okruh. Na obou najdeš nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíš si parádní zrychlení a otestuješ perfektní přilnavost. Letištní dráha je připravena jen a jen pro Tebe. 

JAK PROBÍHÁ 2v1 - jízda ve FORMULi RENAULT a  ariel atom?

Před Tvým motoristickým blázněním Ti bude zapůjčena přilba, kukla, rukavice a speciální jezdecká obuv. Následně absolvuješ instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule Renault 2.0. Instruktor bude připraven odpovídat na každou Tvou otázku a představí Ti trať, kterou absolvuješ. V Ariel Atom Ti bude dělat společnost, aby sis užil bezproblémovou a plynulou jízdu. Ve formuli budeš v monopostu jen Ty sám. Vše bude připraveno tak, aby sis užil spoustu zábavy a mega adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně.

Region: letiště Kámen / letiště Trenčín (Slovenská republika)

Sezóna: duben - září

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Podmínky: Maximální výška jezdce je 190cm a váha 100kg. Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.

Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.