Jízda ve formuli Renault 2.0: Program START

 

Splň si svůj dětský sen a staň se na chvíli pravým pilotem formule. Na vlastní kůži pocítíš neuvěřitelné zrychlení, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace, a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky. Ve Formuli Renault 2.0 zažiješ tu nejlepší jízdu ve svém životě!

od 3 990 Kč
Kategorie Jízda ve formuli Renault 2.0
Zvolte variantu
5 kol 3 990 Kč
   
5 kol s videozáznamem 4 490 Kč
   
 

Co nabízí jízda ve Formuli Renault 2.0?

Možnost zajezdit si v monopostu byla dosud výsadou pár jednotlivců. Nyní můžeš zažít pocit pilotů na vlastní kůži. Dokonalé jízdní vlastnosti, neuvěřitelné zrychlení, přilnavost, která popírá zákony gravitace, a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky. Spolu se sekvenční převodovkou se ocitneš v jezdeckém nebi.

Jezdit ale nebudeš v ledasjaké formuli. Formule Renault 2.0 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží a právě z ní vzešlo velké množství jezdců F1 jako například Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2litrovým motorem a výkonem 205 koní tě vystřelí z 0 na 100 km/h za šílené 3,5 sekundy. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě!
 
Projedeš se na letišti Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15km) s délkou okruhu 2 km, nebo na letišti v Trenčíne (přibližně 130 km od Brna), kde absolvuješ stejně 2 km dlouhý okruh. Na obou najdeš nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíš si mega zrychlení a otestuješ dokonalou přilnavost. 

Jak probíhá jízda ve Formuli?

Po úvodní instruktáži ti bude zapůjčena kukla, přilba, rukavice a závodní boty. Během seznamovacího kola se sžiješ s formulí. V dalších kolech si už budeš moci vychutnat svou dokonalou jízdu. Pamatuj: čím více kol projedeš, tím dokonalejší bude tvá jízda. Z té je možné vyrobit i videozáznam.

Region: letiště Kámen / letiště Trenčín

Sezóna: duben - září

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Podmínky: Maximální výška jezdce je 190cm a váha 100kg. Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.
 
Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.