Termíny

Novinkou pro letošní sezónu je lokalita Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15 km). Pro novou lokalitu jsme se rozhodli kvůli neustálému zlepšování našich služeb. Na letišti Kámen najdeš lepší povrch k jízdě (letiště je asfaltové - nejde o beton) a tak plynulejší jízda ještě více umocní Tvůj zážitek. Kromě toho je letiště Kámen dostupnější - nachází se nedaleko dálnice D1. Věříme, že jsme Tě touto zprávou potěšili a na svou jízdu se těšíš ještě více.

Klienti se zakoupenou lokalitou letiště Tchořovice můžou využít lokalitu letiště Kámen nebo Trenčín, poukaz bude na místě akceptovaný. Pokud trváš na lokalitě Tchořovice, tak 2 termíny budou vypsané v měsíci srpen (k dispozici budou od července).

Tvůj poukaz můžeš využít v jakékoliv lokalitě - Tchořovice (ČR), Trenčín (SR), či letiště Kámen (ČR).

Termín si rezervuješ přímo přes náš rezervační systém, stačí postupovat podle pokynů. Sezóna jízd pro letiště Tchořovice a letiště Kámen skončila. Tvůj poukaz budeš moci využít kdykoliv v sezóně 2019. Pro potvrzení nám zašli e-mail na info@enjoyracing.cz s kódem poukazu.

 
Termíny jízd na Ariel Atom nebo Formule Renault 2.0
 
Trenčín 30.9.2018 Rezervovat
Trenčín  13.10.2018 Rezervovat
Trenčín 14.10.2018 Rezervovat

Na místě budeš podepisovat smlouvu o nájmu a prohlášení o hmotné odpovědnosti. Abys věděl, co Tě bude čekat, klikni SEM.

V případě nepříznivého počasí či technického problému, si vyhrazujeme právo na změnu termínu a vypsání náhradního termínu. Pokud si se na termín již zapsal a nemůžeš se ho z nějakých důvodů zúčastnit, kontaktuj nás nejpozději 5 dní před daným termínem. V případě zrušení jízdy 4-1 den - storno poplatek 30% z ceny jízdy. Nedostavení se na termín - 50% z ceny jízdy.

V případě nejasností nás neváhej kontaktovat na tel. +421 903 121 373 nebo mailem na info@enjoyracing.cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.