All inclusive pro skupinu

Splň si svůj dětský sen a staň se na chvíli pravým pilotem formule a Arielu Atom 3.5. Na vlastní kůži pocítíš neuvěřitelné zrychlení, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace, a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

22990 Kč

CO NABÍZÍ ZÁŽITEK ALL INCLUSIVE PRE SKUPINU?

Chceš jsi s partou zajezdit na Ariel Atom 3.5 i formuli F4, ale neumíš se rozhodnout který superstroj si vybrat? My Ti výběr usnadníme. Absolvuj dvojnásobný adrenalin a otestuj Ariel i formuli v jeden den! Počas 60 minut si můžete tyto stroje libovlolně střídat.

Ocitneš se za volantem jednoho z nejrychlejších aut na světě - Arielu Atom 3.5. Zažij na vlastní kůži brutální zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Tohle atómové auto ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho miniaturiní váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápni plyn až na podlahu a pocítíš jeho sílu, která Tě zatlačí do sedadla.

Formule F4 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží. Jezdit ale nebudeš na ledasjaké formule. Budeš pilotovat formuli F4 v nejnovější specifikací, která jezdí ve světě všechny aktuální šampionáty. Dokonalé jízdní vlastnosti ti naservírují nezapomenutelný zážitek ze závodního stroje.

550-kilový monopost tě dostane maximálkou 235 km / h. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě.

Jezdí se na letišit Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15km). Projedeš se na letišti Kámen s délkou okruhu 2 km. Na obou najdeš nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíš si parádní zrychlení a otestuješ perfektní přilnavost. Letištní dráha je připravena jen a jen pro Tebe. 

JAK PROBÍHÁ JÍZDA?

Před Tvým motoristickým blázněním Ti bude zapůjčena přilba, kukla, rukavice a speciální jezdecká obuv. Následně absolvuješ instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule F4. Instruktor bude připraven odpovídat na každou Tvou otázku a představí Ti trať, kterou absolvuješ. V Ariel Atom Ti bude dělat společnost, aby sis užil bezproblémovou a plynulou jízdu. Ve formuli budeš v monopostu jen Ty sám. Vše bude připraveno tak, aby sis užil spoustu zábavy a mega adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně.

Region: letištní okruh Kámen (1,5 hod. od Prahy)

Sezóna: duben - září

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Podmínky: Maximální výška jezdce je 190cm a váha 110kg. Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. Na okruhu může býť pouze 1 auto. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.

Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.