Ceník

arrowVyber si vůz nebo variantu s oběma vozy.

Počet kol

0

/ 0

Ostatní služby

All inclusive pro skupinu 22 990 Kč / 900 €

CO NABÍZÍ ZÁŽITEK ALL INCLUSIVE PRE SKUPINU?

Chceš jsi s partou zajezdit na Ariel Atom 3.5 i formuli F4, ale neumíš se rozhodnout který superstroj si vybrat? My Ti výběr usnadníme. Absolvuj dvojnásobný adrenalin a otestuj Ariel i formuli v jeden den! Počas 60 minut si můžete tyto stroje libovlolně střídat.

Ocitneš se za volantem jednoho z nejrychlejších aut na světě - Arielu Atom 3.5. Zažij na vlastní kůži brutální zrychlení 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Tohle atómové auto ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho miniaturiní váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápni plyn až na podlahu a pocítíš jeho sílu, která Tě zatlačí do sedadla.

Formule F4 je hodnocena jako jedna z nejlepších soutěží. Jezdit ale nebudeš na ledasjaké formule. Budeš pilotovat formuli F4 v nejnovější specifikací, která jezdí ve světě všechny aktuální šampionáty. Dokonalé jízdní vlastnosti ti naservírují nezapomenutelný zážitek ze závodního stroje.

550-kilový monopost tě dostane maximálkou 235 km / h. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě.

Jezdí se na letišit Kámen nedaleko města Pelhřimov (cca 15km). Projedeš se na letišti Kámen s délkou okruhu 2 km. Na obou najdeš nejen rovinky, ale i techničtější úseky. Vyzkoušíš si parádní zrychlení a otestuješ perfektní přilnavost. Letištní dráha je připravena jen a jen pro Tebe. 

JAK PROBÍHÁ JÍZDA?

Před Tvým motoristickým blázněním Ti bude zapůjčena přilba, kukla, rukavice a speciální jezdecká obuv. Následně absolvuješ instruktáž k vedení Ariel Atom a také formule F4. Instruktor bude připraven odpovídat na každou Tvou otázku a představí Ti trať, kterou absolvuješ. V Ariel Atom Ti bude dělat společnost, aby sis užil bezproblémovou a plynulou jízdu. Ve formuli budeš v monopostu jen Ty sám. Vše bude připraveno tak, aby sis užil spoustu zábavy a mega adrenalin, ale zároveň se cítil bezpečně.

Region: letištní okruh Kámen (1,5 hod. od Prahy)

Sezóna: duben - září

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Podmínky: Maximální výška jezdce je 190cm a váha 110kg. Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. Na okruhu může býť pouze 1 auto. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.

Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.

Videozáznam z jízdy 500 Kč / 20 €

Záznam si odneseš na SD kartě hned po skončení jízdy. Po příchodu domů se tak můžeš hned pochlubit svým zážitkem. Pro nejlepší kvalitu používáme kamery GoPro, které tvou rychlou jízdu zobrazí co nejvěrněji.

Připojištění spoluúčasti 750 Kč / 30 €

Snížení spoluúčasti na 5000 Kč / 200 Eur v případe nehody nebo poškození. Standardní výše spoluúčasti je 67 500 Kč / 2500 Eur