Firemní akce

V poslední době se do popředí dostávají firemní benefity ve formě zážitkových aktivit. Ať už jde o odměnu za výborné výsledky, dlouhodobou loajalitu anebo teambuildingové aktivity zaměřené na upevnění vztahů a rozvoj týmového ducha. Na tyto benefity zaměstnanci reagují velmi pozitivně a zanechá to v nich mnoho pěkných vzpomínek. Realizace je možná prostřednictvím dárkových poukazů, případně zabezpečením firemní události.

Naše agentura zabezpečuje komplexní organizování firemních eventů na klíč a naším cílem je v maximální míře naplnit očekávaní a samozřejmě dbát i na kvalitu poskytovaných služeb. Orientujeme se především na motoristické akce a z našeho portfolia vám můžeme nabídnout:

-          jedinečné sportovní vozidlo Ariel Atom – možnost uskutečnit jízdu jako řidič, formou race taxi na sedadle spolujezdce, jako firemní závod ve slalomu, případně statické prezentovaní tohoto exkluzivního vozidla na přitáhnutí pozornosti,

-          jízda ve formuli Renault 2.0 - možnost pilotovat exkluzivní formuli Renault 2.0, z které vzešlo velké množství jezdců F1,

-          jízda v rallye speciálech - na místě kopilota si vyzkoušíte šílenou jízdu úzkými cestičkami,

-          jízda na supersportech jako Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a jiné značky.

Stejně tak spolupracujeme i s partnerskou agenturou Enjoy Zážitky, prostřednictvím které dokážeme obohatit program různými originálními aktivitami.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem na info@enjoyracing.cz, případně telefonicky na +421 903 121 373. Rádi vám poradíme při výběru a spolu připravíme zajímavý program naplněný zážitky, na které jen tak lehko nezapomenete. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.