Jak to funguje

Představ si ten pocit sedět za volantem pravého závodního monopostu nebo v sedačce jednoho z nejrychlejších aut na světě. Žádné omezení rychlosti, žádný provoz. Jen ty, ten nejlepší stroj a okruh. Toto je vrchol jezdeckého zážitku. Zažij ho s námi!

Milujeme auta. Milujeme dokonalá auta. A hlavně milujeme dokonalou jízdu. V naší firmě Enjoy se držíme svého názvu. Naším cílem je, abyste si svou jízdu naplno užili, ne abyste ji jen absolvovali. Proto jezdíme na těch najunikátnějších strojích na uzavřených okruzích.

objednat jízdu
bg
1.
Vyber si poukaz na auto které chceš provětrat nebo z některých našich produktů. Poukaz zaplatíš online a následně ti přijde fyzicky nebo na email elektronickou formou.
bg
2.
V našem rezervačním systému pak zadej kód poukazu a následně si vyber místo a jeden z nabízených termínů, kde chceš jízdu uskutečnit. (v případě Coachingu, kurzu nebo zážitkový jízdy s Maťom Homolou je třeba nás kontaktovat emailem nebo telefonicky)
bg
3.
Pak stačí jen dorazit a užít si svůj den snů naplno. Jediné co nezapomeň přibalit jsou řidičské schopnosti. Zbytek zajistíme my.

Videozáznam z jízdy

Záznam si odneseš na SD kartě hned po skončení jízdy. Po příchodu domů se tak můžeš hned pochlubit svým zážitkem. Pro nejlepší kvalitu používáme kamery GoPro 360° MAX, které tvou rychlou jízdu zobrazí co nejvěrněji.

Cena 750 Kč