Jak to funguje

Představ si ten pocit sedět za volantem pravého závodního monopostu nebo v sedačce jednoho z nejrychlejších aut na světě. Žádné omezení rychlosti, žádný provoz. Jen ty, ten nejlepší stroj a okruh. Toto je vrchol jezdeckého zážitku. Zažij ho s námi!

Milujeme auta. Milujeme dokonalá auta. A hlavně milujeme dokonalou jízdu. V naší firmě Enjoy se držíme svého názvu. Naším cílem je, abyste si svou jízdu naplno užili, ne abyste ji jen absolvovali. Proto jezdíme na těch najunikátnějších strojích na uzavřených okruzích.

objednat jízdu
bg
1.
Vyber si poukaz na auto, které chceš provětrat.
Poukaz zaplatíš online a následně ti přijde fyzicky nebo do emailu.
bg
2.
V našem rezervačním systému poté zadej kód poukazu
a následně si vyber místo a jeden z nabízených termínů
kdy chceš jízdu uskutečnit.
bg
3.
Potom stačí jen dorazit a užít si svůj den snů naplno.
Jediné co nezapomeň přibalit jsou tvé řidičské schopnosti.
Zbytek zajistíme my.

Kde jezdíme

Jízdy realizujeme na uzavřených letištních okruzích. 2 kilometry dlouhý letištní okruh je ideální místo, kde si můžeš vychutnat jízdu bez jakýchkoliv omezení nebo jiných aut na dráze. Maximální bezpečnost a dokonalý jezdecký zážitek jsou pro nás nejdůležitější. Okruh se skládá z rovinek, na kterých si vyzkoušíš brutální zrychlení a technických pasáží, kde zažiješ perfektní přilnavost díky které tudy budeš projíždět rychlostí, která bude popírat všechny fyzikální zákony.

mappoint

(CZ) Kámen u PelhřimovaČeská republika

Mapa

Videozáznam z jízdy

Záznam si odneseš na SD kartě hned po skončení jízdy. Po příchodu domů se tak můžeš hned pochlubit svým zážitkem. Pro nejlepší kvalitu používáme kamery GoPro, které tvou rychlou jízdu zobrazí co nejvěrněji.

Cena 500 Kč