Letištní okruhy

Jízdy realizujeme na uzavřených letištních okruzích, kde si můžeš vychutnat jízdu bez jakýchkoli omezení či jiných aut na dráze. Maximální bezpečnost a dokonalý jezdecký zážitek jsou pro nás nejdůležitější. Okruh se skládá z rovinek, na kterých si vyzkoušíš brutální zrychlení a technických pasáží, kde zažiješ perfektní přilnavost. Díky ní budeš projíždět rychlostí, která bude popírat všechny fyzikální zákony.

mappoint
(SK) Trenčín
Slovenská republika
mappoint
(SK) Žilina
Slovenská republika
mappoint
(SK) Svidník
Slovenská republika
mappoint
(SK) Nitra
Slovenská republika
mappoint
(CZ) Kámen u Pelhřimova
Česká republika
Mapa

Letištní okruh Trenčín

Ariel Atom 3.5 Formule F4 Vlastní auto

Letiště Trenčín (SK) - letiště se nachází v blízkosti města Trenčín na západním Slovensku, které slouží pro provoz malých soukromých letadel a vrtulníků. Využívá se zejména k soukromým účelům, jako jsou letecké prohlídky města a okolí nebo na akrobacii, kterou je zde často vidět.
Nám se podařilo pro vás toto letiště pronajmout a nabídnout tak zážitkové jízdy na našich super strojích. Okruh dlouhý 2 kilometry, který se nachází přímo na letišti nabízí nezapomenutelný zážitek při kterém zažiješ neuvěřitelně zrychlení a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Letištní okruh Žilina

Ariel Atom 3.5 Formule F4 Vlastní auto

Letiště Žilina (SK) - letiště je využíváno pro leteckou dopravu slovenských a zahraničních leteckých společností, lety firemních a soukromých letadel, letecký výcvik a sportovní létání, sanitní lety, speciální letecké práce a činnost letectva Armády SR. Obchodní využití, zabezpečení provozních služeb a technickou obsluhu letiště Žilina provádí Letištní společnost Žilina, akciová společnost, která je provozovatelem letiště. Nám se podařilo pro vás toto letiště pronajmout a nabídnout tak zážitkové jízdy na našich super strojích. Okruh dlouhý 2 kilometry, který se nachází přímo na letišti nabízí nezapomenutelný zážitek při kterém zažiješ neuvěřitelně zrychlení a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky

Letištní okruh Svidník

Ariel Atom 3.5 Formule F4 Vlastní auto

Letiště Svidník (SK) - letiště je veřejné vnitrostátní letiště ve vlastnictví města Svidník. Je určeno pro vzlety a přistání civilních letadel. Určeno je především pro sportovní činnost letadel všeobecného letectva a výcvik pilotů. Nám se podařilo pro vás toto letiště pronajmout a nabídnout tak zážitkové jízdy na našich super strojích. Okruh dlouhý 2 kilometry, který se nachází přímo na letišti nabízí nezapomenutelný zážitek při kterém zažiješ neuvěřitelně zrychlení a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Letištní okruh Nitra

Ariel Atom 3.5 Formule F4 Vlastní auto

Letiště Nitra (SK) - letiště (jiné názvy: Letiště Nitra, Letiště Nitra-Janíkovce) je veřejné mezinárodní letiště nepravidelnou dopravou nacházející se v blízkosti města Nitra, leží přibližně 3 km jižně od města, vedle obce Janíkovce. Okruh dlouhý cca 1,6 km, který se nachází přímo na letišti, nabízí nezapomenutelný zážitek při kterém zažiješ neuvěřitelně zrychlení a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Letištní okruh Kámen u Pelhřimova

Ariel Atom 3.5 Formule F4 Vlastní auto

Letiště se nachází přímo ve vesnici Kamen nedaleko od města Pelhřimov. Tento kraj je vyhledávanou turistickou destinací, která nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a rekreaci. V tomto kraji je bohatá kulturní scéna, která zahrnuje různé akce a festivaly.
No mi ti nabízíme něco z adrenalinového odvětví a postavili jsme pro tebe okruh dlouhý 2 kilometry, který se nachází přímo pod hradem Kamen. Nabízíme zde zážitkové jízdy na obou našich strojích, ale prostě možnost, kterou si nemůžeš nechat ujít.

Jak to funguje

Představ si ten pocit sedět za volantem pravého závodního monopostu nebo v sedačce jednoho z nejrychlejších aut na světě. Žádné omezení rychlosti, žádný provoz. Jen ty, ten nejlepší stroj a okruh. Toto je vrchol jezdeckého zážitku. Zažij ho s námi!

Milujeme auta. Milujeme dokonalá auta. A hlavně milujeme dokonalou jízdu. V naší firmě Enjoy se držíme svého názvu. Naším cílem je, abyste si svou jízdu naplno užili, ne abyste ji jen absolvovali. Proto jezdíme na těch najunikátnějších strojích na uzavřených okruzích.

objednat jízdu
bg
1.
Vyber si poukaz na auto které chceš provětrat nebo z některých našich produktů. Poukaz zaplatíš online a následně ti přijde fyzicky nebo na email elektronickou formou.
bg
2.
V našem rezervačním systému pak zadej kód poukazu a následně si vyber místo a jeden z nabízených termínů, kde chceš jízdu uskutečnit. (v případě Coachingu, kurzu nebo zážitkový jízdy s Maťom Homolou je třeba nás kontaktovat emailem nebo telefonicky)
bg
3.
Pak stačí jen dorazit a užít si svůj den snů naplno. Jediné co nezapomeň přibalit jsou řidičské schopnosti. Zbytek zajistíme my.

Daruj zážitek - daruj emoce!

Splněný sen, adrenalin v krvi, vzrušení z jízdy, husí kůže, nepopsatelné pocity z jízdy... Kolik důvodů ješte potrebuješ na koupi dokonalého dárku?! Ať to bude Formule F4, Ariel Atom 3.5 nebo rovnou obě, s námi neexistuje špatná volba!

Dárek

Videozáznam z jízdy

Záznam si odneseš na SD kartě hned po skončení jízdy. Po příchodu domů se tak můžeš hned pochlubit svým zážitkem. Pro nejlepší kvalitu používáme kamery GoPro 360° MAX, které tvou rychlou jízdu zobrazí co nejvěrněji.

Cena 750 Kč