Bláznivá jízda v Ariel Atom 3.5

Je superrychlý, je superzábavný, je supernávykový. To vše pochopíš už na prvních kilometrech, po kterých už z Arielu Atom nebudeš chtít nikdy vystoupit.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

CO NABÍZÍ JÍZDA NA ARIEL ATOM 3.5?

Ariel Atom byl postaven s jediným cílem – maximální zážitek z jízdy.

Žádný kompromis. Všechno nepotřebné ustoupilo rychlosti, dokonalým jízdním vlastnostem a dynamice auta. Proto na něm nehledejte dveře, střechu ani čelní sklo. Dokonce ani žádnou elektroniku, která by „kecala“ do řízení instruktorovi. Vy si tak konečně budete moct užít dokonalý jezdecký zážitek na sedadle spolujezdce, na který zaručeně nezapomenete.

Ariel Atom 3.5 v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při muší váze 520kg kombinace, která Vás zarazí hluboko do sedáku.

Ariel Atom: Je rychlý, je zábavný, je BRUTÁLNÍ!! Nesrovnávejte jej s autem. Jeho nejbližším konkurentem je formule.

Objem motoru: 1998 cm3

Maximální výkem: 228 kW (310 koní)

Zrychlení 0-100 km/h: 2,7s

Hmotnost: jen 520 kg

Max. kroutící moment: 210 Nm

 

JAK PROBÍHÁ JÍZDA NA ARIEL ATOM NA SEDADLE SPOLUJEZDCE?

Před jízdou Ti bude zapůjčena přilba a kukla. Následně si tě instruktor usadí do auta, zapne pásy a vysvětlí, co se bude v nejbližších minutách dít. Celou jízdu vede náš instruktor. V případě, že by ti zůstalo během jízdy nevolno stačí na to upozornit a instruktor zvolní z tempa. RaceTaxi řídí profesionální instruktor a ty si rychlou jízdu užíváš na místě spolujezdce. Jízda se koná na malém letištním okruhu technického charakteru. To znamená, že nečekej jen rovinku a zpět, ale spíše čekej zrychlení, zatáčky, tvrdě brzdy a následně přetížení které u tohoto auta zažiješ během celé jízdy. Věř, že tento zážitek tě přitlačí tak do sedačky, že nebudeš chtít vystoupit.

RACE TAXI na letištním okruhu smí absolvovat člověk min. 120 cm/a od 10 let. Při nezletilém je potřebný podpis zákonného zástupce.

Region: letiště Nitra (Janíkovce) SK , letiště Kamen CZ

Sezona: duben - říjen

Počasí: Jízda se nekoná při nepříznivém počasí

Délka tratě: Jedná se o malý letištní okruh technického charakteru (2 kola - 1,6 kilometru) (4 kola - 3,2 kilometru)

Diváci: Jsou vítáni, na začátku a na konci zážitku mohou fotografovat nebo filmovat.

Platnost poukazu: je 12 měsíců od data vystavení, pokud není uvedeno jinak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu.

Podmínky: Věk: minimálně 10 let. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou podepisuješ prohlášení o vlastní zodpovědnosti. Musíš být v dobré fyzické a psychické kondici. Nesmíš být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly tvou jízdu přerušit.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí nebo technické poruchy ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naší stránce v sekci TERMÍNY.

Storno rezervace je možné nejpozději 5 dní před daným termínem. V případě zrušení jízdy 4 dny a méně, platí storno poplatek 30% z ceny jízdy. Při zrušení jízdy 1 den a méně před termínem – storno poplatek 50% z ceny jízdy.