JÍZDA NA OKRUHU V PORSCHE

Jsi fanouškem značky Porsche a toužíš usednout za volant automobilu této ikonické značky? V tom případě jízda v jednom z 6ti Porsche na závodním okruhu bude něco pro tebe!

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

0

- DOSTUPNÁ VOZIDLA PORSCHE

  • Ročník 1969 – Porsche 911 model S

Naše verze 911S s 205 koni z roku 1969 je kus nostalgie, která dodá jedinečnost retro stylu.

  • Ročník 1991 – Porsche 964 Carrera

Naše okruhová verze má příjemných 1280 kilogramů. Motor 3,6 l posílil na 285 koní. Přední brzdy pochází z modelu Turbo a sedmnáctipalcová kola byla vyrobena z hořčíkové slitiny. S podvozkem určeným na okruhy byste se mohli z fleku postavit na startovní rošt Carrera Cupu.

  • Ročník 1995 – Porsche 993 RS Clone

Naše verze RS Clone má zvýšený výkon na skoro 300 koní, stavitelný podvozek a to vše umocňuje přenos na zadní kola šestistupňovou manuální převodovkou ze závodního speciálu 993 CUP.

  •  Ročník 2004 – Porsche 911 GT3 996 Cup

Verze 996 Cup je svůj vlastní živočišný druh mezi všemi sporťáky. Je to auto, které v pohodě vyhraje pohárový závod. Jeho váha 1 150 Kg a 440 koní vám jistě vyrazí dech.

  • Ročník 2011 – Porsche 997.2 GT3 Clubsport

Zrychlení z 0 na 100 km/h tato generace 911 GT3 zvládala za 4,1 sa dosahovala maximální rychlosti 312 km/h. Tento konkrétní vůz má oproti běžné GT3 celorám, podvozek RS, upravený motor a závodní výfuk.

  • Ročník 2019 – Porsche 991.2 GT3 Clubsport

Převodovka: manuální _ 6 rychlostí, Výkon: 500 koní, Objem: 4.0 L

-CO OČEKÁVAT OD JÍZDY NA PORSCHE OD SPOLEČNOSTI 911 ADVENTURE

Trasu si můžete od řídit na místě řidiče nebo se nechat se svést na místě spolujezdce. Ve vozidle se vždy nachází klient a instruktor. Při zakoupení jízdy na více modelech poznáte pravý zážitek a pocítíte na vlastní kůži mnoho let historie Porsche.

Při zážitkové jízdě s naší společností není rychlost priorita. Prioritou je zažít evoluci Porsche a je-li možnost vyzkoušet si více modelů v jeden den.

Ohledně dostupnosti aut je třeba se informovat předem. Naše vozy procházejí pravidelnou servisní kontrolou a může se stát, že na aktuálním termínu se na vozidle bude pracovat a tím pádem nebude dostupně. Voucher/Poukaz obdržíš v univerzální formě kde jsi následně při výběru termínu, budeš moci vybrat už ty sám na kterém autě se budeš chtít svést z nabízených možností aktuálního termínu. Společnost Adventure 911 si vyhrazuje právo na změnu nabídky vozidla v daném termínu v případě, že je auto nezpůsobilé nebo není v ten den k dispozici z technických důvodů. 

Před jízdou Ti bude zapůjčena přilba a absolvuješ instruktáž.

Přijďte a uvidíte. Po první jízdě si auto zamilujete stejně jako my.

Všechny naše vozy jsou ve výborné kondici s malým nájezdem a po renovaci.

10-12 km / 2 kola

15-18 km / 3 kola

Videozáznam je možno zakoupit na místě.

- KDY A KDE?

SEZÓNA: duben - říjen

REGION: SLOVAKIA RING, AUTOMOTODROM BRNO

Počasí: Jízda se nekoná při nepříznivém počasí

Platnost poukazu: je 12 měsíců od data vystavení, pokud není uvedeno jinak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu.

Podmínky: Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz skupiny B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou podepisuješ prohlášení o hmotné odpovědnosti. Musíš být v dobré fyzické a psychické kondici. Nesmíš být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit Tvé schopnosti řídit vůz.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí nebo technické poruchy ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naší stránce v sekci TERMÍNY.

Storno rezervace je možné nejpozději 5 dní před daným termínem. V případě zrušení jízdy 4 dny a méně, platí storno poplatek 30% z ceny jízdy. Při zrušení jízdy 1 den a méně před termínem – storno poplatek 50% z ceny jízdy.