Kurz okruhovy jízdy

Chtěl by ses povozit na svém nadupaném autě na okruhu ale nenašel jsi tu správnou cestu jak na to? Zboznuješ rychlou jízdu a chceš poznat okruh nejen z parkoviště v paddocku?

Po absolvování základního kurzu s naším profesionálním coachem ti nabízíme pronájem okruhu za opravdu zajímavé ceny.

Okruhové kurzy:

Prenájom okruhu:


0

Doplňkové služby:

0

CO NABÍZÍ ZAKLANÝ KURZ NA OKRUHU?

  • Základní bezpečnostní pravidla okruhu
  • 3 kola s instruktorem za volantem
  • 2 kola s instruktorem na místě spolujezdce
  • Ukázka ideální stopy a správný průjezd zatáčkami
  • Kontrola funkčnosti vašeho vozidla během úvodních kol
  • Prezentace okruhu a charakteristika zatáček
  • Mnoho jiných cenných informací o samotném řízení vozidla.

JAK PROBÍHÁ COACHING?

Instruktáž začíná teoretickou častou, která trvá pár minut. Všechno ostatní absolvuješ přímo na trati. Hned při výjezdu si povíme něco o tom, jak se chovat v boxové uličce. Potom v prvním kole se budeme věnovat úplným safety základům - správné odstavivení vozidla ak mámě poruchu, způsob předjíždění či pouštění rychlejších aut na okruhu atp. Ve druhém kole si ukážeme ideální stopu a možné orientačně brzdné body. Ve třetím kole uvidíme jestli je vaše auto v pořádku a schopné dále jezdit. (v případě že by se začalo přehřívat, zapáchat nebo pneumatiky jsou ve velkém špatném stavu, tak ti nebude umožněno dál jezdit) Pokud nemáš vlastní helmu je možné si ji zapůjčit přímo u nás.

Region: Závodní okruhy Slovakia ring, Autodrom Brno
Sezona: duben - říjen
Počasí: Jízda se nekoná při nepříznivém počasí
Diváci: Jsou vítáni, na začátku a na konci zážitku mohou fotografovat nebo filmovat.

Platnost poukazu: je 12 měsícu od data vystavení, pokud není uvedeno jinak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu.
Podmínky: Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Musíš být v dobré fyzické a psychické kondici. Nesmíš být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit Tvé schopnosti řídit vůz.
Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za příznivého počasí. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí nebo technické poruchy ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.
Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naší stránce v sekci TERMÍNY. Storno rezervace je možné nejpozději 5 dní před daným termínem. V případě zrušení jízdy 4 dny a méně, platí storno poplatek 30% z ceny jízdy. Při zrušení jízdy 1 den a méně před termínem – storno poplatek 50% z ceny jízdy.