Zážitkové jízdy s Maťom Homolom

Sníš o rychlé jízdě na okruhu, ale nemáš odvahu sednout si za volant? Jsem Maťo Homola, automobilový závodník a nabízím ti adrenalinový zážitek. Objasním ti principy rychlé jízdy na závodním okruhu, kde zároveň poznáš limity nejen sebe, ale možná i svého auta.

Voucher:


0

Doplňkové služby:

0

Race taxi na okruhu
Po příchodu na okruh a seznámení se se mnou tě ​​čeká krátké bezpečnostní školení. Následně nám už nic nebrání, abychom tě posadili do BMW Alpina B6 3.5 E30 na sedadlo spolujezdce a ty sis užíval pocitů, které zažívám já během závodu ve světě.

Coaching na okruhu
Chceš-li poznat limity svého auta a chceš se zlepšit jízdou na vlastním autě, tato možnost je právě pro tebe! Pomůžu ti zlepšit tvůj jezdecký styl díky profesionální a individuální MAŤO HOMOLA RaceSchool.

Pronájem závodního BMW
Pokud tě baví rychlá jízda na okruhu a chtěl bys zlepšit svůj jezdecký styl, díky profesionální a individuální MAŤO HOMOLA RaceSchool se můžeš učit na závodním BMW E30 se zadním náhonem a krásným zvukem 6-válcového motoru Alpine.

Jak probíhá zážitek
Po příjezdu na okruh zamíříš rovnou do administrativního boxu/stanu. Tam se dozvíš všechny potřebné informace a vyplníš si všechny potřebné smlouvy pro samotnou jízdu. Pak si tě probere už přímo náš jezdec Mato Homola a ty už se jen nech převést úžasnou zkušeností na okruhu, kterou ti nabídne tento špičkový jezdec.

RACE TAXI na závodním okruhu smí absolvovat pouze člověk starší 18 let.

Region: Závodní okruhy Slovakia ring, Autodrom Brno
Sezona: duben - říjen
Počasí: Jízda se nekoná při nepříznivém počasí
Diváci: Jsou vítáni, na začátku a na konci zážitku mohou fotografovat nebo filmovat.

Platnost poukazu: je 12 měsícu od data vystavení, pokud není uvedeno inak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu. 
Podmínky: Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Musíš být v dobré fyzické a psychické kondici. Nesmíš být pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit Tvé schopnosti řídit vůz.
Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za příznivého počasí. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí nebo technické poruchy ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.
Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naší stránce v sekci TERMÍNY. Storno rezervace je možné nejpozději 5 dní před daným termínem. V případě zrušení jízdy 4 dny a méně, platí storno poplatek 30% z ceny jízdy. Při zrušení jízdy 1 den a méně před termínem – storno poplatek 50% z ceny jízdy.