Jízda v Ariel Atom 3.5

Je superrychlý, je superzábavný, je supernávykový. To vše pochopíš už během prvních kilometrú, po kterých už z Ariel Atom nebudeš chtít nikdy vystoupit.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

CO NABÍZÍ JÍZDA V ARIELI ATOM 3.5?

Tento čtyřkolový krasavec byl zkonstruován s jediným cílem - maximalizovat zážitek z rychlé jízdy. Na Ariel nenajdeš nic zbytečného, proto na něm nehledej střechu, dveře, čelní sklo, dokonce ani žádnou elektroniku.
Vychutnej si parádní jízdu v Ariel Atom 3.5, který v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při jeho malé váze 520 kg doslova brutální kombinace. Sešlápni plyn a pocítíš jeho sílu, která Tě zatlačí do sedadla.
Jak bychom nazvali Ariel Atom jedním slovem? Zábavný. Rychlý. Adrenalinový. Brutální. Ariel Atom není jen auto, je to stroj, který se ve Tvých rukou změní na raketu.

Objem motoru: 1 998 cm3
Maximální výkon: 228 kW (310 koní)
Zrychlení: 0-100 km/h 2,7 s!
Hmotnost: pouze 520 kg!
Max. točivý moment: 210 Nm

O ČEM JE JÍZDA NA ARIEL ATOM?

Ariel Atom byl postaven s jediným cílem - maximální zážitek z jízdy.

Žádný kompromis. Vše nepotřebné ustoupilo rychlosti, dokonalým jízdním vlastnostem a dynamice vozu. Proto na něm nehledej dveře, střechu nebo čelní sklo. Dokonce ani žádnou elektroniku, která by ti „kecala“ do řízení. Co udělá auto je jen a jen na tobě. Budeš si konečně moci užít dokonalý jezdecký zážitek, na který zaručeně nezapomeneš.

Ariel Atom 3.5 v sobě ukrývá výkon 310 koní, což je při muší váze 520 kg kombinace, která tě zarazí hluboko do sedadla při každém sešlápnutí plynu.

Ariel Atom: Je rychlý, je zábavný, je brutální!! Nesrovnávejte ho s autem. Jeho nejbližším konkurentem je formule.

Vyjádření světových automobilových odborníků:
Jeremy Clarkson: "Nikdy jsem neřídil nic, co by akcelerovalo rychleji."
Richard Rammond / Daily Mirror: "Není žádné auto na světě, které je jako Ariel Atom."
Top Gear: "Jednoduše, jeden z nejzábavnějších možných zážitků v této stratosféře."

JAK PROBÍHÁ JÍZDA V JEDNOM Z NEJRYCHLEJŠÍCH AUT NA SVĚTE?

Před Tvou atomovou jízdou Ti zapůjčíme kuklu, přilbu, rukavice a závodní boty a absolvuješ instruktáž. Po úvodním, seznamovacím kole se pustíš do parádní jízdy, při které předvedeš své jezdecké umění. Pamatuj: čím více kol projedeš, tím dokonalejší bude Tvá jízda. Po celou dobu Ti bude dělat společnost zkušený instruktor, který dohlédne na bezpečnost a poradí Ti grify, které Ti pomohou vychutnat si jízdu plnými doušky.

V případe RaceTaxi řídí profesionálny instruktor a ty si rychlou jízdu uživáš na místě spolujezdce. 

RACE TAXI na závodním okruhu smí absolvovat pouze člověk starší 18 let.

RACE TAXI na letištním okruhu smí absolvovat člověk min. 120 cm / a od 10 let. Při nezletilém je potřebný podpis zákonného zástupce.

Region: letištní okruh Kámen (1,5 hod. od Prahy) , letištní okruh Trenčín (1,5 hod. od Brna) , Slovakia ring , Autodrom Brno

Sezóna: duben - říjen

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Platnost poukazu: je 12 měsícu od data vystavení, pokud není uvedeno jinak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu.

Podmínky: Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.

Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.